0312 436 75 65

Esat Caddesi 147 / 12 Küçükesat / ANKARA

Ankara Akbaba Nakliyat evden eve nakliyat sektöründe 42 yıllık deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak siz değerli müşterilerine bireysel ve kurumsal olarak nakliye hizmeti sağlamaktadır.

Akbaba Nakliyat bu güne kadar gerçekleştirmiş olduğu bir çok özel şirket ve devlet kurumlarına yapmış olduğu başarılı işlerden dolayı başarı sertifikaları almış, sektörün en iyi nakliye şirketi seçilmiş bir firmadır. Bu alanda sizlere son model kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. 20 Adet kapalı çelik kasa taşıma aracımız sadece taşımacılık işlerinde kullanılması için özel dizayn edilmiş araçlardan oluşmaktadır.

Amacımız nakliye hizmetlerinde müşteri memnuniyetini hedefleyerek profesyonel taşımacılık hizmeti sağlayabilmektir. Sigortalı, ambalajlı, demonteli, marangozlu taşımacılık hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Şehir içi, şehirler arası nakliyat tecrübelerimize güveniyor, kaliteli hizmet sunuyoruz.Ankara Akbaba Nakliyat iş tecrübesini ve kalitesini yaşamanız için sizleri ofisimize bekliyoruz.

ankara, akbaba, evden eve, nakliye

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Akbaba Nakliyat Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir