+90 537 -543 6163

Mükemmelliğin sınırlarının olmadığını çok iyi biliyoruz...
 
?DEKOFEN, birden fazla materyalin duyularımıza aktarıldığı bu ortamda tek bir şeyi işaret etmek yerine bir plan yaratma, geliştirme ve biçimlendirdiği mimari ve iç mimari tasarımlarla insan kalitesinde yaşamayı hak ettiğini yaşam felsefesi olarak kanıksamış, üretmeyi ve uygulamayı kendine ilke edinerek Hatay ilinin İskenderun ilçesinde 2014 yılında MNC GROUP tarafından kurulmuştur. Hatay'ın tüm ilçelerinde ve Türkiye'nin Tüm bölgelerinde hizmet veren bir İç Mekan Tasarım ve Dekorasyon şirketidir.
DEKOFEN; İç Mekan Tasarımı ve Dekorasyonu alanında hizmet veren, ürün ve mekan tasarlayan, çözümler üreten, ara süreçleri değerlendiren ve süreçler içerisinde farklı disiplinleri yöneten Kurumsal bir Tasarım ve Dekorasyon Şirketidir.
DEKOFEN; Konut, Ofis, Mağaza, Sosyal Mekan, AVM ve Otel alanlarında  ürettiği İç Mimari Tasarımlarda; kullanıcı ihtiyaçlarının çağdaş tasarım çözümleri ile karşılanmasını hedefler ve tasarımın programlanan takvim ve bütçe içerisinde tamamlanmasını sağlar.?
Hizmetlerimiz;

-İÇ MİMARLIK VE TASARIM
-DANIŞMANLIK VE UYGULAMA
-KONUT DEKORASYONU
-OFİS DEKORASYONU
-MAĞAZA – SHOWROOM DEKORASYONU
-FUAR STANDI
-OTEL, CAFE – BAR VE RESTAURANT DEKORASYONU
-ECO PEYZAJ ÜRÜNLERİ VE TASARIMI
-PEYZAJ DEKORASYONU(ÇEVRE DÜZENLEMESİ VE UYGULAMASI)
 
DEKOFEN inşaat sürecini de mimari tasarımın parçası olarak görmekte ve süre-maliyet- kalite dengelerini en iyi şekilde kurmaya projelerini bu esas çerçevesinde tamamlamaya gayret göstermekte

design, tasarım, iç mimar, iç mekan, dekorasyon, ev

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

DKF DESİGN İÇ MEKAN TASARIM VE DEKORASYON HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir