0232 386 31 76

Anadolu Caddesi No: 951/121 Kat : 1 Belediye İş Merkezi Çiğli İZMİR

Nakliye sektörü her geçen gün bir adım daha ileriye giderek rekabet ortamını da en iyi şekilde kullanmaya devam ediyor ve müşteri memnuniyetini de kusursuz bir şekilde karşılamayı başarıyor. İzmir evden eve nakliyat firmalarının sayısı her geçen gün artıyor ancak daha da önemli olan şey, kalitenin artıyor ve standartların en iyi şekilde yükseliyor olmasıdır. Bu konuda güvenebileceğiniz adreslerden bir tanesi olmayı da başarmış durumdayız ve dilerseniz bu sektöre kazandırdıklarımıza ve siz değerli müşterilerimize ne gibi hizmetler sunduğumuza da hep birlikte daha detaylı bir şekilde göz atmaya çalışalım.

İzmir evden eve nakliyat firması olan GÜL NAKLİYAT , daha hızlı ve daha kaliteli nakliyecilik hizmeti sunabilmek adına servis ağımızı en iyi şekilde geliştirmeye ve büyütmeye gayret ediyoruz ancak daha da önemlisi araç sayımızı arttırıyor ve araçlarımızın kalitesini de en iyi şekilde arttırıyoruz. Kusursuz olmak bizim işimiz ve bu sektörde güven sağlayabilmek ve insanları memnun edebilmek adına da elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Geniş iç hacme sahip araçlarımı sayesinde kalabalık ürün gruplarını bile en kısa sürede yeni adreslerinize ulaştırıyoruz. Bununla birlikte az önce de belirttiğimiz gibi karşılıklı güven ilkesi bizim için her şeyden önce geliyor ve sigortalı nakliye hizmetleri ile birlikte bunu da en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Sigortalı hizmet ile birlikte insanlar ürünlerini ya da eşyalarını daha güvenilir bir şekilde bizlere teslim edebiliyor.

GÜL NAKLİYAT olarak sahip olduğumuz kalabalık çalışan kadrosu ile birlikte daha seri hareket edebiliyoruz ve gün içerisinde teknolojinin de desteği ile birlikte hizmet süreci daha kısa süreli bir hal alıyor. Sizler de yeni yaşam al

izmir evden eve, izmir nakliyat, çiğli evden eve, çiğli nakliye firması

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Yorumlar (1)

  1. Gizem Demir

    Mükemmel hizmet. Eşyalarımızı çok güzel taşıdılar. En ufak bir çizik bile yok. Çalışanlar da çok saygılı. Kesinlikle tavsiye ederim, çok beğendik.

Gül Nakliyat İzmir Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir