0216 575 42 75

Eyüp Sultan Mahallesi, Hoca Nasrettin Caddesi, Orel İş Merkezi No:10/1 34885

Legoraf, mağaza ekipmanları tasarımı ve üretimi alanında hizmet vermektedir. Perakendecilik sektörünün ülkedeki gelişimine paralel olarak faaliyet alanlarını geliştiren firma, kurulduğu günden itibaren sayısız başarılara ve inovatif çözümlere imza atmıştır.

Faaliyetlerini İstanbul’da yer alan yönetim merkezi ve 18.000m2 büyüklüğündeki üretim tesisinde sürdüren Legoraf, yenilikçi raf sistemi ve teşhir elemanları çözümleri ile bir yandan Türkiye’deki çok uluslu perakendecilik markaları tarafından tercih edilirken , yurt içindeki başarısını ihracat alanında da göstermiş ve hali hazırda üretiminin % 50’sini ihraç eder konuma gelmiştir. Başta Fransa olmak üzere, İsviçre, Bosna-Hersek, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Cezayir, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan , Dubai , Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Libya , Güney Kıbrıs Türk Cumhuriyeti , Kuzey Irak gibi Orta Doğu ve Avrupa’nın önemli 48 ülkesine ihracat yapmaktadır.

Legoraf, süper/hiper market, akaryakıt istasyonları, tekstil, kozmetik, yapı market, elektronik market, eczane, kültür, depolama alanlarına dönük geniş ürün yelpazesi ve yaratıcı çözüm önerileri, ‘’ Fikirleriniz kadar esnek ‘’ sloganıyla her zaman sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

raf, raf sistemleri, market ekipmanları, alışveriş arabası, kasa, banko, stand, stand tasarımı, shop

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Legoraf Market Ekipmanları Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir