+902163970390

Tevfik İleri Cad. (Eski Cemal Gürsel Cd.) Fevzi Çakmak Mah. No: 129 / A (E-5 YanyolU) Üst Kaynarca

MEDUP GROUP 'n amacı dünyanın neresinde olursa olsun bireysel veya kurumsal olarak yaklaştığı tüm üyelerine içerisinde bulundukları istisnai veya sıradan durumlarda destek olmak, onları yardıma ihtiyaç duydukları anda yalnız bırakmamaktır.

MEDUP GROUP, hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir şirkettir.
Kartlı üyelik sistemleri, danışmanlık hizmetleri, seyahat hizmetleri, sağlık organizasyonları, yol yardım hizmetleri, sigorta ürün ve hizmetleri, konut-aile yardım hizmetleri ve lifestyle - concierge hizmetlerinde yaratıcı, müşteri odaklı ve kişiye özel hizmet verme konusunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

İstanbul’da ve Türkiye genelinde üyelerine yönelik çağrı merkezleri ile hizmet veren MED UP GROUP, 395 kişilik uzman kadrosu ile işbirliği yaptığı sektörünün seçkin anlaşmalı kurumları, sahip olduğu güçlü veri bankası ve kendi yazılım kadrosu ile 7/24 bireysel tanımlı hizmetler vermektedir. 
Üyelerine 365 gün, 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Kurulduğu ilk günden bu yana gerek üyelerine ve gerekse iş ortaklarına fayda üretmeyi hedef edinmiş, müşteri odaklı, yaratıcı, uygun maliyetli ve yüksek kaliteli projeler ve ürünler sunan, kalite standartları ile sektörünün öncü ve güçlü kuruluşlarındandır.
MEDUP GROUP uzman kadrosu, network ağı içerisindeki sağlık ve sosyal alanda birçok anlaşmalı kurumu ile birbirini destekleyen farklı hizmet alanlarında faaliyet gösteren tedarikçi servis sağlayıcı ağı ile entegre hizmet paketleri ve ürünleri geliştirmektedir.

MEDUP GROUP, OTOMOTİV, SEYAHAT, SAĞLIK, KONUT, SİGORTA

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

24/7 EMERGENCY ASSİSTANCE Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir