0212 470 3 155

Halkalı Merkez Mahallesi Zeynebiye Caddesi NO:13 Küçükçekmece / İstanbul

Türkiye’de ve Dünyada her geçen gün daha ’da artan hırsızlık, soygun, yangın veya yaralanma gibi acil durumların artması ile insanların kendilerini güvende hissedeceği kendisini, ailesini ve işini koruya bilecekleri bir ortam veya daha güvenli yer aramaktadırlar. Tamda bu konuda Tekno155 Güvenlik Sistemleri gerek uygun fiyatı ve kaliteli işçiliği ile yanınızdadır. 


Çağrı merkezimiz sayesinde soygun, hırsızlık ve yararlanma gibi acil durumlarda gerekli yerleri arayarak bilgi vermektedir. Alarm sisteminizde oluşan arza vs. gibi durumlarda Alarm Servisi desteğimiz sayesinde oluşan arızanızı veya sorununuzu bulup yapmaktadır. Bu sayede hizmetinizde herhangi bir kesinti yaşamamaktasınız. 


Kamera Sistemi hizmetimiz sayesinde evinizde işinizde olan hırsızlığa karşı almış olduğunuz bir tedbirdir. Bu tedbir sayesinde hırsızlık durumundan sonra çalınan eşyanızı kolay bir şekilde bulunarak mal kaybından kurtarmaktasınız. Kamera sisteminizde oluşan arza veya herhangi bir sorununuzda Kamera Servisi ekibimiz sayesinde sisteminizdeki arızayı çözerek sıkıntısız bir şekilde sisteminiz çalışmaya devam etmektedir. 

Güvenlik Sistemleri, Alarm Sistemleri, Kamera Sistemleri, Alarm Servisi, Kamera Servisi,

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Tekno155 Güvenlik Sistemleri Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir