05322256568

Yuva mahallesi mermerciler sitesinde 3707Sokak no:14/A

ANKARA MASTER  GRANİT MERMER DEKORASYON LTD ŞTİ

Mermer Granit Çimstone Traverten proje üretim tasarım alanlarında uzmanlaşmış kadrosu ile 1995 yılından beri  uygulama ve montaj hizmeti vermektir. Kurulduğundan bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinen MASTER GRANİT MERMER, ilk etapta sektörde bulunan mermer, granit ve çimstone ile proje, uygulama ve montaj hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Tecrübemiz, genç ve yenilikçi yapımız, müşteri merkezli sistemlerin planlanması, üretimi ve devreye alınması aşamasında, lider firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır. MASTER GRANİT MERMER sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri, mermer, granit sektörü başta olmak üzere, hem sektörde oluşan boşluğu doldurmayı ve hem de firmaların çağın gereklerine uygun olarak gelişmesine yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda yapılanmasını tamamlayan; mermer, granit ve cimstone sektöründe uygulama hizmet sıkıntısı olmayan tek firma '' MASTER GRANİT MERMER”dirBu bilgi ve tecrübe ışığında sizlere profesyonel anlamda yardımcı olmak ve sektörde üretimimize katma değer sağlamak arzusundayız.
VİZYONUMUZ: Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan modern teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli işgücü kullanarak, müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde, güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır.
MİSYONUMUZ: Müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir.MASTER GRANİT MERMER 1995 yılında Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde üretime başlayan MASTER GRANİT MERMER &

Mermer granit kaplama mutfak tezgahı küpeşte mezar şömine

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Master Granit Mermer Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir