0216 337 90 87

 

05345112262

Günümüzde güvenliğin önlemleri artık gıda tüketimi kadar önemli hale gelmiştir. 1991 yılından bu yana Türkiye’nin tüm illerinde ve İstanbul’un tüm semtlerinde güvenlik konusun en yüksek noktalara taşıyan DESİ  alarm sistemleri kameralı alarm sistemleri hususunda kendisini en üst düzeyde yetiştirmiştir. DESİ alarm ürünleri elektronik ve mekanik tasarımları ile birlikte satış ve servisinin tüm ihtiyaçlarını kendi bünyesinde toplamış bir kurumdur.
Kaliteli ürünleri makul fiyata üretebilme becerisi ile bir çok ürünü alıcılarına sunan DESİ alarm, İstanbul’da güvenlik konusunda büyük bir pazar oluşturmuştur. DESİ alarm ürünleri hırsızın soyguna başlamasına değil görüntüsü ile birlikte bile hırsızların bina kapılarına ve işletme kapılarına yaklaşmalarına bile izin vermeyecek yapıda sağlamlık göstermektedir.
Kendi bünyesinde bir çok işi tam olarak yapabilen DESİ alarm kurumu, büyük bayi ağı ile Türkiye çapında 500 bayiden fazla bayie sahiptir. Mühendislik aşaması, işçilik aşaması, keşif aşaması ve montaj aşaması da DESİ alarm servislerince düzenlenmektedir. Bir çok ürünü tercih edebileceğiniz DESİ alarm ürünleri için bir kerede birkaç tane DESİ alarm ürününü de tercih edebilirsiniz. 
Elektrik sistemi ile çalışan alarm sistemlerimiz yanında, pille çalışan hem montajı hem de kullanımı kolay olan bir çok DESİ alarm güvenlik ürünleri mevcuttur. Müşteri memnuniyetini %100 garantilemiş bir firma olarak Desi alarm ürünlerinin her birinin 2 yıl olmak üzere garantisi bulunmaktadır. 
 

desi alarm, desi, desi alarmm

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Yorumlar (1)

  1. yusuf özcan

    Desi Alarm Satın aldım hizmetten son derece memnun kaldım. kesinlikle tavsiye ederim..

Desi Alarm Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir