03123504069

 

05449448277

Önder Mahallesi. Dolantı Sokak. No:33/B Siteler Ankara

312 Mobilya, mobilyanın başkenti Ankara sitelerde 40 yıllık sektör tecrübesi, güler yüzlü ve kalite standartlarının üzerindeki hizmetiyle müşterilerini memnun etmek amacına yönelik yenilikçi bir sistem anlayışına sahiptir. Modern ve dekoratif tasarımlara sahip ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden hizmetini devam ettirmeyi başarmış mobilya öncülerindendir.

Modern düzenlemeleri kendi bünyesindeki atölyeler ile müşterilerinin istediği tasarımı en iyi ve doğru bir şekilde yapmaktadır. Mobilyanın kişiye özel olduğunu düşünerek hazırlayacağımız her ürünün detaylarını teknolojinin sağladığı imkanlar ölçüsünde müşterilerimizle birlikte karar veriyoruz.En şık masa ve sandalye takımları, sehpalar, dresuarlar, çalışma masaları ve konsollar vb. daha birçok ürün grubu ile müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılamak amacıyla hizmet vermekteyiz.

Kaliteye uygun fiyatlardan sahip olmak ve ihtiyacınız olan mobilyayı satın almak için yapmanız gereken Ankara Sitelerde bulunan 312mobilya mağazamıza gelmek veya www.312mobilya.com online mağazamızı ziyaret etmek. Sizlere kalite standartlarının üstünde bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Mağazamızı ziyaret etmeden ürünlerimi görmeden mobilya satın almak konusunda karar vermeyin.
Ham mobilya, cilalı mobilya

312 mobilya, ham mobilya, cilalı mobilya

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

312 Mobilya Ham ve Cilalı Mobilya Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir