216 471 08 88

Mimar sinan mah. yedpa tic.merk.a cad.no:13/14 ataşehir / istanbul

Hızla gelişen ve büyüyen Kırtasiye Sektörüne 18 yıl önce adım atan ACAR kırtasiye ve MATBAA olarak Dinamik yapısıyla bugün sektörün köklü ve lider firmaları arasındaki yerini almıştır. 

İnsana ve insan sağlığına değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesi, yarattığı işbirlikleri ve değişime olan bağlılığı ile istikrarlı bir büyüme gösteren ACAR Kırtasiye ltd.şti. Vizyonuyla örtüşen politikaları sonucunda örnek alınan bir firma olmuştur. 

ACAR KIRTASİYE ve  MATBAA Olarak Amacımız sunduğumuz hizmetlerle, ihtiyaç duyulan her tür tanıtım faaliyetinde yanınızda olup, yoğun rekabet ortamının yaşandığı günümüz piyasalarında, bizlere güvenen dostlarımıza daha mükemmel ve daha kaliteli hizmetler vererek, mevcut ve potansiyel piyasa payımızı arttırmaktır.

Hedefimiz sizlerden aldığımız destek ile dünden bugüne, bu günden yarınlara büyüyerek ve yeni atılımlar yaparak ulaşmak, dayanışma içinde olduğumuz dostlarımıza çağdaş ve kaliteli hizmet sunmaktır.
Birçok işiniz varken bir de matbaaya gidip kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı mı karşılayacaksınız?
 
ACAR KIRTASİYE  olarak siz yerinizden kalkmadan kurumsal baskı ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri profesyonel olarak sunmaktadır.    
Kırtasiye Toptan Fiyatına Perakende satış yapmaktadır.TÜRKİYE'nın her yerine ulaşarak geniş ağ yelpazesi ile satış yapılmaktadır.

kırtasiye

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

ACAR KIRTASİYE Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir