05432154320

Dereboyu Cad, R5 Blok, No:3A, 2. Kat

AEK Hair Clinic, en yüksek standardı sağlamaya ve her hasta için mümkün olan en iyi sonucu elde etmeye kendini adamış, Türkiye'nin alanında en deneyimli ve yetenekli sağlık personelinden oluşan bir saç ekim kliniğidir.

Dr. Ali Emre Karadeniz, Amerikan Saç Ekimi Cerrahisi Kurulu (ABHRS, American Board of Hair Restoration Surgery) sertifikalı tek Türk plastik cerrahtır. Bugüne kadar 2.000'den fazla saç ekimi operasyonu gerçekleştirmiştir. Uluslararası Saç Restorasyonu Topluluğu'nun (ISHRS, International Society of Hair Restoration Surgery) aktif bir üyesidir.

Saç dökülmesi, dünyanın neredeyse her yerinde erkeklerin en önemli sorunlarından biridir. Saç, insan vücudunun en önemli estetik unsurlarından biridir ve bu nedenle tarih boyunca saç dökülmesinin sonuçlarına karşı farklı çözümler geliştirilmiştir.

Günümüzde saç dökülmesine karşı en kalıcı ve etkili çözüm saç ekimidir. Saç ekimi saç dökülmesi için cerrahi çözümdür ve kozmetik olarak tatmin edici ve doğal saç restorasyonu elde etmek için mevcut tek çözümdür.

AEK Hair Clinic'in hizmet verdiği alanlardan bazıları şunlardır:
FUE Saç Ekimi, FUT Saç Ekimi, FUE+FUT Saç Ekimi, Sakal Ekimi, Kaş Ekimi, Kadınlar İçin Saç Ekimi 

saç ekimi, saç doktoru, saç cerrahı, saç ekim kliniği, hair transplant turkey

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

AEK Hair Clinic Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir