0 533 326 79 86

Cevizlidere 7.Sk. ( 1243 Sk. ) No : 10/12Çankaya / ANKARA

HAKKIMDA

Eylül 1966 doğumluyum. 1989 yılında ODTÜ İstatistik bölümünden mezun oldum. 25 yıl Türkiye İstatistik Kurumu’nda uzmanlık ve şube müdürlüğü yaptıktan sonra 2014 yılında emekli oldum. Emekli oldum çünkü yaptığım işten artık keyif almıyordum ve hayatın tekdüzeliğinden sıkılmıştım. Daha sonra farklı özel danışmanlık şirketlerinde Avrupa Birliği, Dünya Bankası ve TÜBİTAK projeleri yazıp yönettim. Fakat bir süre sonra bu da benim için eskisinden farksız oldu.

Yeni bir şeyler yapmalıydım ama ne, nerede, nasıl ve kimlerle?

Hayatımın her döneminde enerjilere meraklıydım. Access ile tanışana kadar da birçok kişisel gelişim metodunu ve enerji çalışmasını hayatımda kolaylık sağlaması için denemiştim.

Yine böyle bir kişisel gelişim aracı olan İçimdeki Yolculuk kitabının öğretisini uygulamaya çalışırken yakın bir arkadaşımın önerisiyle Access ile tanıştım.

İlk kez bireysel bir Access seansı aldığım günün sonunda hayatımda beni kilitleyen pek çok şeyin gittiğini fark ettim.

BUNDAN DAHA İYİ NASIL OLUR? (Bu cümleyi kaydedin, Access’ in en önemli ve en muhteşem araçlarından biridir.)

Gün o gündür ki Access’i bırakamadım.

Önce bir dizi bireysel seans aldım. Bendeki değişimleri gördükçe ailem ve yakın çevrem de Access Bars seanslarını deneyimlemek istediler ve muhteşem değişimler yaşadılar.

Access’in insanların hayatlarında yarattığı mucizeleri görünce ben de yakın çevreme ve insanlara katkı olmak istedim. 2013 yılından itibaren bunun için eğitimler almaya başladım ve hâlâ ileri düzey eğitimler almaya devam ediyorum.

SONSUZ MUCİZELERLE DOLU, KEYİFLİ BİR DENEYİM, BİR YOLCULUK İSTERSENİZ

Başak Betin

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

Başak Betin Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir