0 258 24 188 18

 

0 537 202 76 99

Sırakapılar Mah. 1522 sk. No.15 K.1 Merkezefendi/DENİZLİ


Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim sayesinde ALP DİJİTAL BÜRO MAKİNELERİ ve KOPYALAMA SİSTEMLERİ satış, servis ve kiralama alanında sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. ALP DİJİTAL BÜRO MAKİNELERİ ve KOPYALAMA SİSTEMLERİ kalitesini, sizlerle tanıştırmak hedefimizdir. Teknik servis, satış, kiralama ve toner dolumu konularında uzman kadrolarıyla siz müşterilerimizin hizmetindedir.
Fotokopi, bilgisayar, yazıcı ve faks cihazlarının kiralama ve satışının yanı sıra satış sonrası yerinde servis, orijinal ya da muadil sarf malzemeler ve yedek parça temininde en cazip imkânları sunmaktayız.
Bildirilen arıza ve servis ihtiyaçlarına aynı gün içerisinde cevap vererek, kullandığınız fotokopi ve faks cihazlarından en iyi verimi almanız için özenle çalışmaktayız. 
SONUÇ OLARAK:”EK İŞİMİZ DEĞİL; TEK İŞİMİZ TONER…”

           Daimi olarak çalıştığımız 300'ü aşkın kamu kuruluşu ve özel şirketin servis hizmetinde müşterilerimizin güvenlerini kazanarak, istikrarlı bir performans çizmekteyiz. Bu imkânlardan faydalanmak ve cihazlarınızı uzman personelimize teslim ederek maksimum verim almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
            ALP DİJİTAL BÜRO MAKİNELERİ ve KOPYALAMA SİSTEMLERİ

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Alp Toner Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir