03126451521

 

05416769954

sincan hürriyet mah beyobası yolu küme evleri 17 no 25

  Ankara Ambar Nakliyat

Nakliyat Ambarı Ankara firmamız merkezi Ankara’da olan ve Türkiye’nin  her iline günlük sevkiyat taşımacılığı bulunan Ankara Ambar sigortalı taşımacılığın tek adresi. Ankara ambar olarak siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.Geçmişteki deneyimlerimizi kaliteyle ödüllendirerek siz değerli müşterilerimize uygun ambar hizmeti zamanında ve sorunsuz teslimat araç ve yük yol bildirimi hizmetinide  Ankara ambar olarak sizlere sunmaktayız. 1 telefon uzağınızdayız.

DİKKAT:ANKARA AMBAR OLARAK YÜK VE EŞYALARINIZ NE KADAR OLURSA OLSUN TÜM PARÇA PARSİYEL YÜKLERİNİZ YÜK CİNSİNE UYGUN ARAÇLARIMIZLA ALINIP TONAJLI YÜKLERİNİZ VEYAHUT TONAJSIZ TÜM YÜKLERİNİZ ADRESTEN ADRESE GÜNLÜK SEVKİYATLARIMIZ BULUNAN ÖNCÜ FİRMALARDAN BİRİSİ OLMAKTAN GURUR DUYARIZ.

7X24 ACİL İLETİŞİM                                      
Ankara nakliyat ambarı bir çelik ambar nakliyat kuruluşudur. Ankara ambar nakliyat firması Ankara ambar genel merkezimiz olmak üzere İstanbul ambar,İzmir ambar nakliyat olmak üzere nakliyat Ankara nakliyat ambarı olarak gelişli ve gidişli olmak üzere sürekli sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Öncelikle ambar nedir ?

Ambar taşıma diyelim bir veya 2 parça veya palet yükleriniz bulunmakta. Nakliyat firmaları veya kargo firmaları yüksek ücret sunarlar. yüksek ücretten dolayı yüklerinizi zararına veya nakliye fiyatı yüksekliğinden gönderemiyorsunuz Ambar nakliyat Ankara olarak parça yükleriniz Ambar nakliyat olarak uygun fiyata parça nakliyat veya tam araç gönderme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Ankara Ambar nak

ambar,ambar ankara,ankara ambar,ağır nakliyat,evden eve nakliyat,şehirler arası nakliyat ambarı

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

Ambar Nakliyat Ankara Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir