Kavaklıdere Mah.Tunalı Hilmi Caddesi Ankara

1991 yılında Gaziantep’te dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi orada tamamladım. 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne büyük bir heves ile başladım. Mezun olmadan önce çeşitli spor salonlarında ve Diyet Polikliniklerinde gönüllü staj görevimi yaptım.

2013 yılında Hacettepe Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Spor Merkezleri ve özel kliniklerde bireysel danışmanlık hizmeti verdim. Bu hizmetler sayesinde poliklinik hizmeti anlamında kendimi oldukça geliştirdim. Hastanın yaşadığı psikolojik durum, baskı, sosyal etmenler üzerinde gözlemler yapmaya başladım.

Ardından Özel Çankaya Hastanesi’nde görev aldım. Burada hem yatan hem de ayaktan hastalara hizmet vererek tecrübelerimi arttırdım. En son olarak; Özel Ankara Umut Hastanesi’nde klinik ve poliklinik anlamda hastalarıma ve danışanlarıma büyük bir keyifle Ankara Diyetisyen hizmeti vermekteyim.

Öğrencilik hayatım ve sonrasında katıldığım bir çok bilimsel etkinlik sayesinde öğrenmeye, gelişmeye devam ediyor ve danışanlarıma sağlıklı beslenme, zayıflama, şişmanlama, gebelikte beslenme, hastalıklarda beslenme ve sporcu beslenmesi konularında danışmanlık hizmeti veriyorum

Ankara Diyetisyen,Sinem Akgün,Tunalı Diyetisyen

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Diyetisyen Sinem Akgün Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir