0212 000-0000

Valikonağı Caddesi. Sakayık Sokak. Ihlamur Palas Apartmanı. 42/3 TEŞVİKİYE, Nişantaşı, 34365 Şişli /İstanbul

Sitemiz Avrupa’da yaşayan Türkiye kökenli ebeveynlere Avrupa anne-çocuk sağlığı konusunda Türkçe rehberlik ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 2015’te kuruldu.

Sizlerin de çok yakından bildiği gibi uyum konusu Avrupa’da özellikle Hollanda, Avusturya, Almanya, Belçika, Fransa ve İngiltere’de on yıllardır göçmen aileleriyle ilgili konu başlıklarının ilk sıralarında yer alıyor. Uyum girişimlerinin önündeki en önemli engel ise hala dil sorunu.

Annemonline.com da, ebeveynlerin çocuklarını yetiştiriken rehber kaynaklara ulaşırken karşılaştıkları dil duvarını aşmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

Annemonline.com ayrıca dijital medya ortamının sağladığı Twitter, Facebook, Google plus ve Youtube gibi sosyal medya araçlarıyla ebeveynlere ulaşmayı hedefliyoruz.

Sitemiz ayrıca sadece rehber kaynakları Türkçe’ye aktarmakla yetinmeyecek kuşkusuz.

Türklerin yoğun olarak yaşadıkları ülkelerden ve Türkiye’den uzmanlar tavsiyelerini, önerilerini paylaşacak, sitemiz üzerinden yönelttiğiniz soruları yanıtlayacak.

‘İyi örnek’ olarak gördüğümüz anne/baba blogları/internet günceleri sayfamızda yayınlayacağımız özgün içeriği oluşturacak. Yani ev hanımlarından, profesyonellere kadar geniş bir yelpazede anne ve babaların hem Avrupa ülkelerinden hem de Türkiye’den çocuk yetiştirme ve bakımı konusundaki deneyimini paylaşacakları bir plaform burası.

Sizler için hazırladığımız bu sayfada deneyimlerinizi paylaşmanız bizleri ve ziyaretçilerimizi memnun edecektir.

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

annem online Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir