0538 038 51 36

Kartaltepe Mahallesi Cicoz Yolu Caddesi No:20-22 Bayrampaşa ? İstanbul

Aras Rezistans kurulmuş olduğu 2000 yılından itibaren sektöre hizmet veren, kalite ve ürün çeşitliliğini daima ön planda tutarak rezistans üretim faaliyetine devam etmektedir. 20 yıllık deneyimi ile rezistans alanındaki AR-GE çalışmaları ile varılan olumlu sonuçları ürünlere yansıtarak, hem kalite hemde çeşitlilik açısından zengin bir ürün portföyü oluşturmaktadır. Bilgi, tecrübe, ihtiyaçlar temelinde ürün ve üretim konsepti ile müşteri memnuniyeti oluşturmak hedeflerimiz arasında olup, imalatımız olan ürünlerde sektörünüzün ihtiyacı olan kalite ve çeşitliliği bulacağınızı ümit ediyoruz.
Seçkin ve yenilikçi rolü ile gelişime açık, yaratıcı ve üstün performans sergileyecek iş gücünü bünyesinde yaşatan, sosyal sorumluluğa önem veren bir organizasyon yapısına sahip, müşterilerine sürekli memnuniyet sağlayarak uzun soluklu ortaklıklara imza atan Aras Rezistans, geçmişten geleceğe doğru daima standart yükselten bir firma olarak çalışmaya devam edecektir.

Misyonumuz; Endüstriyel ısıtma alanında ihtiyacınız olan her türlü çözümü bünyemizde bulabileceğiniz şekilde yapılandırılan ürün portföyümüz sizden gelen talepler ile devamlı olarak genişlemekte ve çözüm için tek adres olmaktadır.
Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma, yenilikçi, ileri düzey teknolojiyi barındıran, standartlara uygun, en üst kalite ve güvenliğe sahip ürün ve servisler sunarak sektöre değer katmaktır.

» Seçkin ve yenilikçi rolü ile gelişime açık, yaratıcı ve üstün performans sergileyecek işgücünü bünyesinde yaşatan,<

rezistans, boru rezistans, fişek rezistans, kelepçe rezistans, serpantinli rezistans, meme rezistans

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

Aras Rezistans Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir