02323511001

 

05327271429

barbaros cad. no:113 / 4A

Eğitimli, deneyimli operatörlerden oluşan kadrosuyla birlikte Kalite, Gıda Güvenliği, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemleri’ nin gerekliliklerini karşılayarak Çevre Sağlığı ilaçlama Hizmetlerini yürüten bir firmadır.
Müşterilerine sunduğu Çevre Sağlığı Hizmetlerini Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri ile destekleyen, her zaman müşterisinin yanında  bir çözüm ortağı olan bir kuruluş olmuştur.
Sektörde 14 yıllık deneyimi olan, Kalite, Gıda Güvenliği ve diğer yönetim sistemleri konusunda uzman, üst düzey teknik yeterlilik ve deneyime sahip personelimiz ile hizmet vermekteyiz.
Sektördeki diğer firmalarda olmayan Hizmet anlayışımızdaki farklılığımız, mühendis – teknisyen kadromuz, ulusal ve uluslararası standartlar ve Toplam Kalite Yönetimi ilkelerini prensip edinerek; Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Tekstil, Kimya, Ambalaj, Entegre İşletmeler, Turizm, Otelcilik, Taşımacılık, Bankalar, Hastaneler ve Restaurant işletmelerinde çevre sağlığı ilaçlama hizmetleri çalışmalarımızı yürütmekteyiz.
Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerini uygulayan gıda sektörü firmalarının ihtiyacı olan hijyen standartlarının sağlanması ve istenmeyen zararlılarla mücadele hizmetlerinde eğitim, danışmanlık gibi anlayışla, gerçekleştirdiği hizmetler ile işletmelere katma değer sağlamaktayız. Vermiş olduğumuz hizmet alanlarında müşteri odaklı ve çözüm odaklı çalışmalar yürütmekteyiz.
 

haşere, böcek, fare, bit, pire, kene,güve, yılan, akrep, kırkayak, tahtakurusu, karasinek, sivrisine

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Asil Çevre Sağlığı İlaçlama Hizmetleri Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir