+90 212 549 67 03

İkitelli Metal ? İş Küçük Sanayi Sitesi Blok / 11 No :49Başakşehir ? İSTANBUL / TÜRKİYE

Asma iskele sektöründe 1987 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız , önce BERK ASMA İSKELE LTD. olarak faaliyette iken imalat ve montaj konularında, gelişen teknolojiye uyarak, BERKSAN ASMA İSKELE LTD. olarak yeni tip yerli motorlar ve yerli kaldırma sistemleri , şaryolar ve sepetler imalatına girmiştir. Şirketimiz , kaliteli asma iskele ve ekonomik asma iskele olarak elektrikli asma iskele sektörde söz sahibidir.
 

Berksan  Asma iskele binalarınızın, iş yerlerinizde cam silimi ,temizlik,boyama,mantolama ve sıva işleriniz dahil olmak üzere asma iskele konusunda uzman ve yeterli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olan firmamız sizlere en güzel en hesaplı ve profesyonelce hizmetimizi sunuyoruz dış cephe cam temizliklerinde şirketimiz tarafından kullanılan temizleme ekipmanları tamamı ile kullanıma elverişlidir.kullanılan ekipmanlarımızda en ufak bir bozulma oluşturmamaktadır.Cam temizleme işlerinde dahil olmak üzere çeşitli özelliklere ile birlikte cam yapısında herhangibi olmamaktadır. bazı camlar özellikli yapıya sahiptirler. dış cephe cam temizleme işlerinde yapılabilecek hatalı  işler sonucunda da cam da incelme, çizilme, yapısında bir süre sonra bozulma ve camın meteral özelliğini yitirmektedir. Aksi problemlerin oluşmaması adına Berksan Asma iskele hizmetinizdedir.

Çevre, iş sağlığı ve güvenliği sağlanarak yapılan dış cephe asma iskele temizleme hizmetleri, müşteri istek ve önerilerine daima  cevap verebilmek amacıyla tecrübeli  çalışma arkadaşlarımız tarafından planlanan Asma iskele kurulum ve müşteri memnnyet ilkelerine   uygun  hareket edilmektedir..

asma iskele, asma iskele kiralama, kiralık asma iskele, asma iskele fiyatları, asma iskele firmaları

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

BERKSAN ASMA İSKELE İMALATI VE KİRALAMA Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir