02422449837

 

05538950707

TAHILPAZARI MAH.İSMETPAŞA CAD.477 SOK.YEREBAKAN İŞ MERK.KAT:2DAİRE:10 MURATPAŞA-ANTALYA

ASYA  GROUP
Hakkımızda:
 
ASYA GROUP İNSAN KAYNAKLARI personel istihdam etme konusunda hizmet vermektedir. Hizmetine ihtiyaç duyulan personeli, otellere sağlar, takibini yapar. Şirket bünyesinde çalıştırdığı uzman kadrosu insan kaynakları konusunda eğitimli ve tecrübelidir. İletişimde bir kopukluk yaşanmaz ve 7/24 destek verilir.
 
ASYA  İnsan Kaynakları, etik değerleri olan, aday ve müşteri ilişkilerine önem veren bir danışmanlık şirketidir. Nitelikli personel bulmanın ve istihdam etmenin ne kadar önemli ve zor olduğunun farkındadır. Bu yüzden müşteri beklentileri ile adayın yetkinliklerinin ne kadar eşleştiğine odaklanır.
“ Müşterilerimiz iş ortaklarımızdır” ilkesinden yola çıkan ASYA  İnsan Kaynakları hedef ve stratejileri doğrultusunda, müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak, güvenilir hizmetlerini en iyi şekilde vermek ve tüm kaynaklarını en etkin şekilde kullanmak suretiyle hedef pazarlarda ortaklarının beklentilerini karşılayarak sürekli geliştirmek ve büyütmek misyonunu taşımaktadır.
ASYA  İnsan Kaynakları çalışan ve firma arasındaki bağın bütün hayatı etkileyebileceği ve “ mutlu çalışan = başarılı firma” bilinciyle, bu ilkeye kendini adamış bir ekip tarafından oluşturuldu ve pek çok seviyede işe alım ve proje desteği veren, Akdeniz Bölgesi’nin en geniş ve tecrübeli kadrosuyla çalışan danışmanlık şirketi oldu. Pek çok sektöre ve pozisyona hâkim, kıdemli bir kadroyla, Akdeniz pazarına ilişkin engin bilgisini, hem sektör ve pozisyonları kavramakta, hem de doğru ve başarılı kişilere kısa sürede ulaşmakta müşterileri için avantaja çeviriyor.
ASYA  İnsan Kaynakları kendisi için bunu yaptı. Sizler için de bunu yapmaya talip.
ASYA  in

turizm, extra personel, iş ilanları, danışmanlık

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

ASYA İNSAN KAYNAKLARI Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir