05324778859

beyikdüzü

Bayer Lift Teknik Servis ekibi Türkiye’nin tüm illerinde sizlere hizmet verebilmektedir. Ürünlerin yedek parçaları daima yeterli sayıda stokta bulundurulup, gerektiği zaman hızlıca müşterilerimize temin edilmektedir. Liftlerinizin bakımı ve onarımı ilgili standartlara uygun olmalıdır. Liftlerin periyodik bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. 

Hizmetleirimiz:

kamyon liftleri

yük platformu

makaslı platform

2 el kamyon liftleri

kamyon arkası liftler

Liftin bakımının düzenli yapılmaması liftte çalışanın hayatının tehlikeye sokar. Bu tehlike durumundan çalışanın amirleri sorumludur. Bakımını yaptığımız liftin bakım periyotları arasında sorumluluğunu biz alıyoruz. Ayrıca liftin bir gün hizmet vermemesi, ortalama bir servisin yıllık lift bakım maliyetinden daha fazla bir maliyete sebep olacağını unutulmamalısınız.

MODERNİZASYON

Sık arıza yapan liftlerinizi, kullanılacak yere adapte edilmesi gereken liftlerinizi, farklı bir amaç için kullanmak istediğiniz liftlerinizi veya sistemsel hatalı liftlerinizi modernize ediyoruz.

DEMONTAJ-MONTAJ ve KURULUM

Liftleriniz yer mi değiştirilecek? Liftiniz yeni mi kurulacak? Lifti söküp depoya mı kaldırmak istiyorsunuz? Liftlerinizin taşınmasında pratik çözümlerimizle yanınızdayız. Siz isteyin liftleri araç manevralarına uygun en ergonomik yerlerine taşıyalım. Ayrıca egzoz tesisatı ve yağ tesisatı da kurmaktayız

ÖZEL PROJELER

Stantlar için özel imalat liftler, farklı kullanım yerleri için istenilen farklı model liftler projelendirip üretiyoruz.

 

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Bayer Kamyon Liftleri Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir