0539 762 28 49

Ayvansaray Mah. Ebe Sokak No:53 Fatih - İSTANBUL

Yıllardan beri hafriyat, kırım, yıkım, bina temel hafriyatı, eski bina yıkımı gibi birçok konuda sizlere hizmet vererek bugünlere gelmiş bulunmaktayız….

 

Beyler Hafriyat olarak gelişmiş makine parkımız, uzman personelimiz ile hizmetlerimizi sizlere en iyiyi sunacak şekilde devam ettirmekteyiz….

İnsan sağlığı ve çevre duyarlılığı konusunda örnek alınacak bir kalite politikasına sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Önemsediğimiz ve severek icra ettiğimiz mesleğimizi, memnun müşteri portföyü ile daha da güçlendirecek atılımları yapmak, modern makina ve ekipmanlarımızla hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmak kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir.

Beyler Hafriyat; işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taahhüt etmektedir. Bu taahhüdümüz bütün süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulaması ile gerçekleşecektir.

Toprak, taş veya kayalık zeminleri kazma, taşıma, yumuşatma gibi şekillendirme işi, baraj ve bina inşaatı gibi projelerin önemli bir kısmı hafriyattır. Zamanımızda büyük hafriyatlar genellikle modern makina parkurumuz ve ekipmanlarla yapılmaktadır. Hafriyatta değişik maksat ve şartlarda çalışan çeşitli iş makinası ekipmanları kullanılmaktadır.

Şirketimiz Şişli, Beyazıt, Topkapı, Fatih, Aksaray, Çağlayan, Sirkeci, Beyoğlu, Eyüp, Bakırköy, Zeytinburnu, Beşiktaş, Bahçelievler, Bayrampaşa, Küçük Çekmece, Büyük Çekmece, Esenyurt, Arnavutköy, Başakşehir, Bağcılar, Sarıyer ve Kadıköy gibi İstanbulun heryerinde iş yapmış ve sizi yanıltmayacak deneyime sahip iyi bir ekiple zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.

hafriyat,hafriyat işleri,temel kazma,Bina Yıkım,Yikim işleri,Kanal açma işleri,Altyapı kazı,hafriyat

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Beyler Hafriyat Yıkım Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir