0539 380 48 46

Beylikdüzü/İstanbul

Beylikdüzü halı yıkama tavsiye edilen firma olarak son derece temizlikte güven çerçevesi içinde bitki özlü ,bakteri ve çıkmayan lekeleri  temizliyoruz. Tecrübeli ekibimiz son derece hızlı ve bi okadar dikkatle temizlik yaparlar.Makineler kaliteli yıkama yapması ve kişinin  alerjisine veya koku tercihine göre seçim yapılır ve temizleme başlar.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası  olarak halınızı kendi halımız gibi görüp,müşterinin isteğince gerek alerji gerek se istediği koku esansına göre çalışma yapılır.son derece kullanışlı makine kalitesi ile temizlendikten sonra açık ferah ve temiz ortamda kurtulup, halınızı ilk günkinden daha temiz şekilde teslim edilir.
Beylikdüzü halı yıkama Son derece güçlü ve dikkatli ekip ve ekipmandan oluşan kadro ile .7/24 hizmet sunmaktayız. Müşteri güveni esas olduğu için müşteri isteğince  alerjenik durumlara göre tedbir alınarak halınız temizlenir ve teslim edilir. İletişimde son derece saygı çerçevesi içerisinde iletişim kururlarak müşteri güveni kazanılmış olunur.
Beylikdüzü halı yıkama olarak.Halılarınız kapalı ve sağlıklı bir ortamda otomatik makinalar ile  hiçbir kimyasal madde katmamaksızın bitkisel özlerle yıkanır.Alerjenik durumlar için ekip olarak  dikkat edilir. Servislerimiz ücretsizdir. 7/24 hizmet sunarak müşterilerimizi memnun etmeye özen gösteririz.
Halı yıkanmada  en önemlilerinden biri kurutmadır .En uygun ortamda halınızı kurutarak  kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sabah akşam demeden bize ulaşabilirsiniz. eğitimli ekibimiz ve kaliteli hizmetimizle sizleri memnun etmek görevimizdir.

https://e-beylikduzuhaliyikama.com/

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Beylikdüzü Halı Yıkama Maya Halı Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir