0 216 511 59 13

Esentepe Mah. Milangaz Cad. No:77 Dumankaya Vizyon Sitesi D.No:24 Kartal / İSTANBUL

41 yıldır LPG depolama ve işletmesi konusunda önemli bir tecrübe ve bilgi birikimine sahip Ergaz A.Ş. elde ettiği bu tecrübeyi Türkiye ekonomisine katkı sağlamak ve Ergaz’ın başka sektörlerde faaliyet göstermesi için bir avantaj olmuştur.
Türkiye Ekonomisine, siyasi istikrara ve Türk Halkına duyduğu güven Bluepet Akaryakıt Şirketimizin kurulmasında esas teşkil etmiştir. Bir milli marka daha Türkiye’ye kazandırmak amacıyla Bluepet Akaryakıtı Türkiyeye kazandırarak akaryakıt Piyasasına da girmiştir.
Ergaz 27.08.1978 de faaliyete başlayan, bugün itibariyle 738 ortağıyla, %100 yerli sermaye ile kurulan, SPK ya tabi, halka açık bir şirkettir. Kurulduğu günden beri kar dağıtan, işçi şirketlerine örnek gösterilen, oluşturduğu marka gücüyle, dinamikleriyle ve alt yapısıyla büyümeğe müsait, Türkiye nin ilk 500 büyük kuruluşu içinde olan Ergaz A.Ş. yeni markası Bluepet ile Türkiye Ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.
Bizler Ergaz olarak Türkiye halkına hizmet etmenin bir ayrıcalık olduğunun bilincindeyiz.
Biz mevcut kadrolarımızla Türkiye ekonomisine katkı sağlamak, ortaklarımıza tatminkâr kar vermek üzere çıktığımız bu yolda, insana, çevreye ve toplumsal değerlere saygılı, hizmet ve çözüm odaklı, teknolojiyi kullanan ilkelere imza atan bir şirket olduğumuzun bilincindeyiz.
Gelecek kuşaklara ve Türkiye halkına, maviyle dost, yeşil ile barışık temiz bir Türkiye bırakmayı amaç edindik.
Şirketin güçlü duruşu ve kesintisiz vizyonunu iş hayatının bir parçası haline getiren girişimcilerle ortak çalışma istekliliği gösteren şirketin bu noktada Bluepet ailesine katılmaya istekli girişimci adaylarını görüşmeye bekliyor. Bayilik ile ilgili şartlar için

Akaryakıt, benzin, Lpg, Tüp, Mazot, Yakıt, Enerji

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Bluepet Akaryakıt Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir