+90 216 575 69 03

 

05336546085

Ataşehir Atatürk, 34398, Dudullu Cd. No:41, 34758 Dudullu Ataşehir/İstanbul

Tempo Ofis Mobilyaları ve Ofis Koltukları Satıcısı olan Tempo Ofis Bürotime Ataşehir , deneyimli ve uzman kadrosu, modern hizmet anlayışı ve uluslararası vizyonuyla Ataşehir’in tek büyük ofis mobilyası satış ofisidir.

Tempo Ofis  2005 yılından bugüne uzanan deneyimiyle İstanbul Ataşehir Bölgesi’nde Bürotime, fonksiyonel tasarımları ve üstün kalitesiyle modüler ofis mobilyalarının lider markası haline gelmiştir.

Tempo Ofis Bireysel ve kolektif çalışma alanlarına en yaratıcı ve en yenilikçi çözümleri sunan Bürotime, sahip olduğu global vizyon, girişimci ruh ve dinamizm ile geleceğin ofislerini bugünden tasarlamayı amaçlamaktadır.

Sadece Türkiye çapında değil, dünyanın dört bir yanına ihraç ettiği ürünleri ile uluslararası arenada da adından sıkça söz ettiren Bürotime, “Türkiye’nin Ulusal Markası” olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Tempo Ofis Bürotime; dinamik ve genç yapısıyla, doğru stratejiler üretip bunları uygulamadaki kararlılığıyla uzun dönemli hedeflerini 14 yıl gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip sektör liderliğine ulaşma başarısı göstermiştir. Bürotime, zirvede kalmanın zirveye ulaşmaktan daha zor olduğunu bilmekte ve faaliyetlerinin her alanında bu sorumlulukla hareket etmektedir.

ofis mobilyaları, ofis moilyası, ofis dekorasyonu, bürotime

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

tempo ofis Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir