0342 231 04 41

İncilipınar Mah. Gazi Muhtar Paşa Blv. Çayırlı İş Mrk. Altı No: 8 / CŞehitkamil / GAZİANTEP

Elbette daha önce adımızı duydunuz. Çünkü biz 1975'den beri bu toprakların her köşesinde bir dost edindik. Türkiye'nin her köşesine hizmet kalitemizi ve güvenimizi götürdük. Tanıştığımız her insana söz verdik ''Kaliteli giyinmek için bize güvenin, sizi asla yarı yolda bırakmayız'' diye.

Gün geldi bu ülkenin sınırlarını aştık, dünyanın farklı noktalarına taşıdık sizlerden aldığımız ilhamla yarattığımız eşsiz koleksiyonlarımızı. Ama nereden geldiğimizi hiç unutmadık. Türkiye'de ve dünyada kazandığımız her ödülde, moda sektörüne kattığımız her yenilikte bizi biz yapanın bu söz olduğunu hep hatırladık. Önce Türkiye'nin vazgeçilmez erkek giyim markası olduk, ardından potansiyelimizi doğru değerlendirerek dünyaya açıldık. Temel prensip olarak kaliteyi en uygun fiyata üretip son tüketici ile buluşturmayı amaçlamaktayız.

calvins store, takım elbise, ceket, gömlek, kravat, pantolon, kemer, ayakkabı,

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Yorumlar (1)

  1. Ayfer Tingir

    Samsun lovolet calvin mağazasindan bir lacivert pantolon aldık urun deforme oldu mağazaya geri goturduk firmaya gönderecekleri söylediler gönderdiler ama Urun yanlis yıkama falan diye kabul gormemis ben bunu kesinlikle kabul etmiyorum diğer markaların lacivert pantolonlarini da yıkıyorum bis sorun olmuyor calvin in pantolonunu mu yikayamiyorum cok saçma bir durum birde hiçbir tlf ulaşamıyorum iletişim numarası veriyorsunuz tlf açılmıyor mesela 0342 323 8007-08 nolu telefona cevap verilmiyor kısa sürede bana dönülmesini istiyorum Ayfer Tingir 0505 5770847

Calvin Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir