0266 727 17 70

Edincik Mahallesi Atatürk Caddesi No:7Edincik / Bandırma / Balıkesir


Candemir Bey Konağı Bandırma’nın tarihi dokusunun bulunduğu Edincik merkezindedir. Bulgular 180-200 yıllık olduğunu gösterir. Bursa Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu tarafından 2. Derece Tarihi Eser sivil mimari örneği olarak tescillenen yapı; 2013-2015 yılları arasında Candemir Yapı tarafından restore edilmiş ve şu anda da özel konaklama tesisi olarak hizmet vermektedir.
 
 
145 m² taban alanı üzerinde kurulu olan konak; yaşam katı, asma kat ve konak katı olmak üzere toplam 460 m²kapalı alana sahiptir. Yapının ilk kez iki katlı olarak inşa edilip; 1940’ ların başında bir asma kat ilave edilerek daha geniş bir kullanım alanı elde edildiği düşünülmektedir. Konağın her cephesine açılan toplamda dört adet girişi olup; bunlardan Ulu Cadde' ye bakanı ana giriştir.

Candemir Bey Konağı’nda 3 katta toplam 11 oda bulunmaktadır. Yaşam katındaki bir oda engelli misafirlerimiz için tefriş edilmiş olup; Konak katında iki adet tek kişilik odalarımız mevcuttur. Diğer sekiz odamız ise çift kişilik odalar olarak hizmet vermektedir. Bununla beraber yaşam katımızda ve bahçemizde tamamen yerel ve doğal ürünlerle hazırlanan lezzetli menülerimizin bulunduğu Al’a Carte Restaurant ve kahvaltı salonumuz yer almaktadır.
 
 
Edincik’te yüzyıllar önce başlayan bir hikâye siz değerli misafirlerimiz varlığıyla devam etmektedir…

Tarihi otel, Butik otel, Bandırma oteller

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Can Demirbey Butik Otel Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir