05433230323

Selman-i Pak Cad. No:2 kat 2 daire 214 Demircioğlu İş hanıÜsküdar

Telefon Dinleme Programı

Kişisel hayatındaki bütün gerçekleri sadece bir yazılım yolu ile tamamen öğrenmeye hazır olun. İnsanların günlük yaşantılarında sıklıkla başvurdukları yalanlar, artık sizde işlemeyecek. Neden mi? Çünkü artık telefon takip programı, bütün bu olumsuz özellikleri sizin lehinize çeviriyor. Karşınızdaki kişinin o an nerede olduğundan, kimlerle nasıl mesajlaştığına kadar bütün bilgileri sadece tek bir uygulama çatısı altında ileten casus telefon uygulaması sizlerin hizmetinizde.

Onlarca Farklı Özellik ile Telefon Takip

Android model cep telefonunuza kurulan bir casus yazılım vasıtası ile birlikte kendi kontrol paneliniz ile takip edilecek olan cep telefonu arasında yapılan bir eşleşme sonrasında karşınızdaki kişinin nerede, hangi mekanda olduğunu tamamen doğru bir şekilde öğrenebileceksiniz. Eşleştirmeyi yaptıktan hemen sonra, kontrol panelinden konum izleme özelliğini aktif hale getirir getirmez, o kişinin uydu üzerinden konum tespiti yapılarak, harita üzerinde nerede olduğu sizin ekranınızda görünecektir. Bununla birlikte özel mesajlaşmalar, sesli telefon çağrıları, sosyal medya faaliyetleri birçok detay da kontrol panelinde ve sizin elinizin altında olacak.

Kişilerin özel hayatlarında yaşanan bazı olumsuz durumların önüne geçebilmek ve doğrulara daha kısa yoldan ulaşabilmek adına hazırlanan telefon dinleme programını, siz müşterilerimizin rahat kullanımı adına son derece pratik bir kullanım sunmaktadır.

Anroid Telefon Takip Programı

Şu anlık sadece Android işletim sisteminde çalışma imkanına sahip olan cep telefonlarında desteklenen yazılım, şirketimizin yazılım mühendisleri tarafından hazırlanmış olup, 7 gün 24 saat destek veren müşteri hizmetlerimizle birlikte sizlere en fay

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

Casus Telefon Dinleme Takip Cihazları Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir