+90 212 612 13 27

 

+90 532 135 44 72

Maltepe Mah Fazılpaşa Cad No:6 TOPKAPI / ZEYTİNBURNU

Soyunma dolabı, çelik dolap, dosya dolabı, malzeme dolabı, emanet dolabı, telefon dolabı, metal dolap, kartoteks dolabı, personel dolabı ve diğer çelik dolapların imalatını yapmaktayız. Topkapı'daki firmamız tüm ulaşım noktalarına yakındır. 

Çelik soyunma ve dosya dolapları ürünlerinde dünya standartlarında üretim, çeşitlilik ve hizmet kalitesi ile tanınan Gökerler Çelik Eşya Sanayi Ve Ticaret Limitet Şirketi 2008 yılından beri ülkemizin bu alandaki lider firmalarından biridir.

Gökerler Çelik’in sektöründe saygın ve güvenilir bir firma olmasının başlıca nedeni, yüksek mühendislik bilgisi gerektiren bu alanda uzmanlık, ileri teknoloji ve tecrübeyi aynı çatı altında sunabilmesidir. Gökerler Çelik’i alanında ayrıcalıklı kılan bir diğer neden ise, farklı sektörlerdeki firmaların kendine özgü ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmasıdır.

Firmamız tarafından metal soyunma dolabı için Ereğli Demir Çelik tesislerinde üretilen soğuk haddelenmiş çelik alaşımlı saç kullanılmaktadır. Bu saçın kalınlığı ve özellikleri bu model üretimi için standart üstüdür. İmalatı yapan firmamız özellikle personel çalıştıran işletmeler ile spor salonları, yüzme havuzları, kaplıcalar, oteller, hamamlar, okullar ve askeriye gibi kurumlara sıklıkla üretim gerçekleştirmektedir. Ekonomik çelik metal soyunma dolabı imalatımızda kalite kurallarına uyarak üretim gerçekleştirmekteyiz

Soyunma dolabı modellerine buradan ulaşabilirsiniz: https://www.gokerler.com/soyunma-dolabi
Metal dolap modellerine buradan ulaşabilirsiniz: https://www.gokerle

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Gökerler Çelik Metal Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir