4575475

1. Sanayi Sitesi 2830. Sk. No:37

Kurucusu Uğur Ceylan olan Ceylan Rulman San. ve Tic. Ltd. Şti. 1992 yılında Ortadoğu’nun en büyük ticaret merkezi olan OSTİM’de kuruldu. Türkiye’nin atılım yaptığı yıllar olan 80’lerde ticaret hayatına başladı. O yıllarda rulman sektörü üç beş firmaya bağımlı bir sektördü. Rulmana göre makine tasarımının yapıldığı yıllardı. Tornacılarda iç çaptan alınarak dış çapa baga yapılarak şimdiye göre ilkel yöntemlerle sanayi çarkları döndürülmeye çalışılıyordu. Telefonun yazdırılarak haberleşildiği, faksın olmadığı, bilgisayarın Uzay 1990 filmlerinde gösterildiği yıllardı. Bu şartlarda işe başlanmıştı.

Makinenin kalbi olan OSTİM’de neredeyse OSTİM firmalarının tamamıyla iş yapmış bir firma oldu. Sabah 05:30, akşam 23:00 arası çalışıldı. Makine imalatçılarımızı tüm yeniliklerden haberdar ederek, güçlü hızlı, dünyada rekabet edebilir makine yapmalarına yardımcı olundu. Hem finansman hem teknoloji desteği verildi. 2015’e yeni girerken görüyoruz ki emeklerimiz boşa gitmemiş. 50 metrekarede çalışan üç kişi ile işe başlayan onlarca müşterimiz binlerce metrekare alanlarda yüzlerce personelle ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktadır. Ceylan Rulman olarak biz de kendimizi geliştirerek rulman tasarlama merkezi, rulman tedarik merkezi kurduk.

Makine imalatı yapan onlarca firma mühendisleriyle ortak tasarımlar, ortak çalışmalar, seminerler ve fikir alışverişleri yaptık. Tecrübe olarak en üst sıralarda olduğumuzu iddia edersek ukalalık yapmış sayılmayız.

Bizim kendi bünyemizde olan İstanbul, İzmir şehirlerinde şubelerimiz, Karadeniz’in, İç Anadolu’nun, Marmara’nın, Akdeniz’in, Ege’nin tamamına düzenli olarak hizmet veren personelimiz özveriyle &c

Otomotiv yedek parça

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Ceylan rulman Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir