0 541 363 54 85

Merkezi Antalya' da  bulunan firmamız, ICF Havalimanından tatil beldelerine,çeşitli gezi noktalarından, konaklayacağınız otele kadar tatilinizin başlangıç serüveninde siz değerli misafirlerimize her zaman kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.
Transferlerimiz kişiye özeldir. Araca siz ve misafirleriniz dışında müşteri alınmamaktadır.
Güvenli ve rahat bir yolculuk yapabilmeniz ve tranferinizin aksamadan gerçekleşebilmesi için operasyon departmanımız ve deneyimli şoför kadromuz size en iyi servisi sunmayı amaçlar. Taşımacılıkta ilkemiz kişileri bekletmeden istedikleri yere tam  zamanında ulaştırmaktır.
Kongre ve Organizasyon firmalarına da destek vermekteyiz. Kongre öncesi ve sonrası planlanan tur ve geziler için araç desteği, rehberlik ve danışmanlık hizmetlerini üstlenebildiğimiz gibi Havalimanı-Transfer hizmetlerinin planlama ve icrasınıda yerine getirmekteyiz. Toplantı merkezleri ile oteller arasında ulaşım shuttle servisleri de işimizin bir parçası olduğu gibi özel katılımcılar için de son model vip araçlarımızla hizmet veriyoruz.
EXPO 2016 Antalya, Nisan-Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. Havalimanından otel ve EXPO 2016 fuar alanına hızlı, rahat ve kolay transferlerle siz profesyonel ziyaretçilerimizinde daima hizmetinde olacağız.
Ayrıca siz değerli misafirlerimizin AntalyaBölgesi ve çevre illerde görmek isteyeceğiniz yerler ile ilgili kültür turları da düzenlemekteyiz. Bunun için bize görmek istediğiniz yerlerin listesini gönderin size en uygun planı birlikte yapalım. Tatil dönüşü ailenize ve dostlarınıza anlatabileceğiniz güzel anılarınız olsun.
Transferiniz için ön ödeme yapmanıza da gerek yoktur.Ödemenizi sizi karşılayan şoförümüze rahatlıkla yapabilirsiniz.
Re

0 541 363 54 85

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Çilek Transfer Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir