+90 212 549 66 96

ikitelli organizesanayi bölgesi triko center M8 blok No.165 Başakşehir -ist.

Çocuklar dünyası çocuklarınız için her türlü ihtiyacınızı bulabileceğiniz ve satın alabileceğiniz bir e-ticaret sayfasıdır. Amacımız anne babaların çocuklarını iyi bir birey ver fert olarak yetiştirirken ihtiyaç duydukları her türlü materyali en kolay yoldan en kalitelisini en ucuza alabilmelerini sağlamak.


Çocuklar dünyası sadece oyuncak üzerine kurulmuş bir e-ticaret sayfası değildir. Ebevyn ler çocukları içi kırtasiye malzemesi, kıyafet, bebek arabaları, karton boyama evleri eğitici öğretici oyuncaklar ve benzeri daha bir çok ürünü burada bulabilir ve güven içinde satın alabilirler.  Çocuklar dünyası Uzaman kadromuz saha da sürekli araştırma yaparak ihtiyaç duyulan ürünleri sizler için bulup gerekli kontrolleri yaparak ilginize sunar.

Uzmanlık alanımız olan karton grup ürünler ile çocuklarınızı çok daha sağlıklı ve çevreci ürünler ile tanıştıra bilir ve onlara öğrenirken aynı zamanda çevreci birer birey olmalarını aşılıya bilirsiniz.

Güleryüzlü, çalışkan , yenilikçi , deneyimli uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin çocuklar dünyası olarak emrindeyiz.

oyuncak, eva oyuncak, karton oyuncak, erkek kız oyuncakları

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Çocuklar Dünyası Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir