0324 336 55 51

Mahmudiye Mahallesi 4820 Sokak Soylu Business İş Merkezi No:2 Kat:1 D:11

Contürk Deniz Acenteliği 2005 yılında İstanbul’da faaliyete başlamış bir şirket olup Mersin şubesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek istemektedir. Bunun yanı sıra İzmir, Gebze ve Gemlik’te de ofislerimiz bulunmaktadır.

Contürk Deniz Acenteliği olarak İthalat ve ihracat yüklemelerinizde  sizlere deniz, hava, kara ve proje taşımacılığı çözümleri sunuyoruz. Tüm  Dünya liman ve nehirlerine kadar teslimat, gümrükleme ve depolama gibi hizmetler sunarken, tüm hatlarla çalıştığımızı ve hepsiyle özel free time, depozito anlaşmalarımızın olduğunu belirtmek isteriz.  Özellikle Uzakdoğu ithalatlarınızda ve proje taşımalarınızda size rekabetçi fiyatlar sunabilirim.

Diğer acentelerden farklı olarak size proje taşıması desteği, uzun vade imkânları,  yükünüz yoldayken rotasını değiştirme imkânları gibi esnek olanaklar da sağlayabiliriz. Ayrıca ihtiyacınız olduğunda firmamızın kendi konteynerlerinin  de mevcut olduğunu ve ikinci el konteyner alım satım hizmetleri de sunduğumuzu bildirmek isteriz.

Contürk Deniz Acenteliği olarak kendi konteynerlerimiz ile DAMIETTA / PORT SAID WEST – MERSİN limanına her hafta karşılıklı olarak ihracat ve ithalat hizmeti veriyoruz.

Bizimle bir kez çalışmanız durumunda, çalışmamızı düzenli hale getirmek ve ortak iş hacmimizi artırmak için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz. Nakliye, gümrükleme, aktarma ve bunlarla ilgili tüm konularda her zaman bizden destek alabilirsiniz.

ithalat ihracat overseas deniz konteyner

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Conturk Deniz Acenteligi ve Uluslararasi Nak. San. Dis Tic. Ltd. Sti. Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir