02422428242

Kızılsaray Mahallesi Yener Ulusoy Bulvarı Şanlı Apartman No:7 kat:1 Daire:5 MURATPAŞA/ANTALYA

Amacımız; Sigorta kapsamı içerisinde olan her türlü yangın, deprem, doğal afet, hırsızlık, havayolu / denizyolu / karayolu kazaları, iş ve işyeri kazaları, kasko, tarım sigortaları, mesleki mesuliyet sigortası vs. sigortalarından doğan haklarınızı koruma altına almak ve mağduriyetlerinizi gidermektir.

Çözüm Hasar, sigorta poliçeleri kapsamında doğan haklarınızın tanzimini sağlamak için geçen süre içerisinde ve hakların tanzimi sonuçlandırana kadar kesinlikle HİÇBİR ÜCRET TALEP ETMEMEKTEDİR.

Çağdaş sigortacılık hizmetlerinde birçok sigorta kuruluşu müşterilerine çok geniş haklar sağlayabilmektedir. Fakat ülkemizde yeni gelişmekte olan sigortacılık hizmetlerinde poliçe kapsamları hakkında halkımız yeteri kadar bilinçlenmiş durumda değildir. Çözüm Hasar halkımızı bilinçlendirmeyi prensip edinmiş ve her türlü sigorta kapmasında oluşan zararların tasfiyesi sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir.

Özellikle ülkemiz maalesef dünyada en çok trafik kazalarının meydana geldiği ülkelerden biridir. Trafik kazaları sonucu meydana gelen ölüm, daimi sakatlık, yaralanma ve maddi hasarların tanzimi hala mümkün olabilmektedir. Çözüm Hasar geçmişe yönelik olarak son 10 yıl içerisindeki Trafik kazalarında meydana gelen zararların tasfiyesi  maksimum 2 ay gibi kısa bir sürede tasfiye edebilmektedir.

trafik kazası iş kazası hasar danışmanlık işyeri kazası sigorta kapsamı bedensel hasar trafik mağdu

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Çözüm Hasar Danışmanlık Ltd Şti. Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir