05454741552

WordPress tema yapımı konusunda uzun yıllardır farklı ajanslara ve kişilere özel projeler hazırladıktan sonra 1999 yılı ortalarında Cstaasrim markasıyla lisanslı temalar yaparak sektöre adım attık.

WordPress tema tasarım hizmetimiz Google ve diğer arama motorları için seo uyumlu şekilde hazırlanmaktadır. Sadece tema yapmayı değil, sizin satın aldığınız temalardan en iyi verim ve geliri elde edebilmenizi amaçladığımız için temalardaki reklam alanlarının yerleşimini de özenle seçmekteyiz.

Satış ekibimiz haftanın her günü 10:00 ile 22:00 saatleri arasında satış öncesi sorularınız için hizmetinizdedir. Destek ekibimiz ise Cstasarim Müşteri Paneli ile saat farkı olmaksızın sizinle ilgilenmektedir.

Satışını gerçekleştirdiğimiz temalar dışında kendinize yada firmanıza özel tema tasarımı yaptırmak isterseniz iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cstasarim olarak 2012 yılı başlangıcı ile hizmetlerimizin arasına Seo Danışmanlığı ekleyerek bu sektörlerde müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

Seo danışmanlığı hizmetimiz, ekibimiz tarafından tamamen manuel şekilde yapılmakta olup hiç bir hazır paket sistemi kullanmamaktayız.

Google arama sonuçlarında sitenizin hedef kelimede ilk sayfada yer alması için kalıcı uygulamalar yapıp uygun fiyat avantajı ile hizmet vermekteyiz.

Web Tasarım ,Yazılım Hizmetleri, Seo Optimizasyon

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Yorumlar (1)

  1. Umitotomotiv

    Gerçekten işinin hakkını veren bir firma herşey dört dörtlük firmanın. Başarılarının devamını diliyoruz.

Cstasarim Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir