05326037613

Yokuşbaşı Mahallesi Kıbrıs Şehitler Caddesi Kağızman Sok. No: 2/A Bodrum, Muğla

Bodrum ve İstanbul yoğun göçün gerçekleştiği bölgeler arasında, taşımacılık sektörünün önemli merkezleri arasında yer alarak, Bodrum evden eve nakliyat ve İstanbul evden eve nakliyat faaliyetlerimiz ile sizlerin yaşayacağınız veya çalışacağınız yeni yerinizde iyi bir başlangıç yapmanızı temenni ediyoruz.

İstanbul ve Bodrum Şubemizden düzenli olarak, sürekli günlük İstanbul-Bodrum ve Bodrum-İstanbul arası evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştirerek, müşteri taleplerinin çeşitliliği doğrultusunda gerek personel, gerek donanımsal teknolojiler ile alt yapımızı her daim geliştirdik.

Bodrum ve İstanbul'da şehir içi ve şehirler arası nakliyat faaliyetlerini her semtte ve her şehirde profesyonel biçimde yürüten firmamız garantili bir taşımacılık hizmetini sizlerle buluşturuyor. Aynı zamanda Bodrum ve İstanbul eşya depolama hizmetleri ile sigortalı ve güvenli bir şekilde ev eşyalarınızı koruyoruz. Eşya Kapasitesine göre farklı hacimlerdeki araç filomuzla, sizlere sigortalı evden eve taşımacılığını son derece titiz bir şekilde sağlamaktayız. Nakliye firmamızın misyonu 7 / 24 kesintisiz bir taşımacılık hizmetini sizlerle buluşturmaktır.

2000 yılından bu yana Bodrum, İstanbul şubelerimizden kurumsal markamız ile, Türkiye'nin tüm illerine sigortalı, ambalajlı, asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

izmir bodrum nakliyat
ankara bodrum nakliyat
bodrum evden eve nakliyat
bodrum istanbul nakliyat

nakliyat, evden eve nakliyat, taşımacılık, nakliye, şehirler arası nakliyat, bodrum nakliyat, izmir

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Damla Nakliyat Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir