+902125402130

Adnan Kahveci Mahallesi, İnönü Caddesi, No:27

Decosa yeni nesil xps, eps strafor ve karbonlu üretiminde lider markadır. Decosa ürün yelpazesinin geniş olması, satış ağlarının her ilde olması ile kolay ulaşım sağlanmaktadır. Özellikle dış ve iç cephelerde son teknoloji makinalar ile üretim yapmaktadır. Decosa'nın özellikleri arasında önem verdiği, yalıtım amaçlı ürünlerdir. Dijital olan ürünleri dahil, tamamı yalıtım amaçlıdır. Enerji tasarrufunda önemli yer tutan eps ve xps ürünleri ile ekonomik olarak ciddi katkılar sağlamaktadır.

Dış cephelerden iç cephelere kadar üretilen ürünlerine baktığımızda yalıtım ön planda durmaktadır. Tavan kaplama, stropiyer, fugalı kaplamalar, taş desenli kaplamalar, klinker, terracotta kaplamalar ve yalı baskı kaplamalar 1.sınıf olarak üretilmektedir. Decosa yapı malzemeleri ve yapı marketlerde satışları yapılmaktadır. Dairelerde, dükkanlarda, villa ve yazlıklarda dekoratif ve yalıtım amaçlı kullanılmaktadır. Online satış mağazalarımızdan ve depolarımızdan temin edebilirsiniz. Decosa Online, iç ve dış dekor çeşitlerinin içerisinde bulunan dijital baskı ürünlerimizde isteğe bağlı olarak desen resim ve renklerdirme modelleri de yapılmaktadır. Aynı zamanda boyanabilen ve boya gerektirmeyen imalatlarımızda mevcuttur. Satış ağında bulunan tavan kaplama yalıtım levhalarımız ilede hizmet vermekteyiz. En iyi olmak bedel ister, bu nedenle çok çalışmak ve sektörel gelişmeleri takip etmekte kaçınılmaz olmaktadır. Decosa online mağazamız e- ticaret olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Decosa yalıtımdır, enerji tasarrufudur, yurt içi ve yurt dışında ülkemize ekonomik katkıdır. Decosa ürünleri hem uygun fiyat, hem de cephe ve mekanlarınıza değer katar. Bazı ürünleri başlıklar halinde in

02125402130

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Decosa Online İç Ve Dış Mekan Strafor Dekorlar Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir