2124152260

 

5559662825

Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Cebe Ali Bey Sk. Oryap San. Sit. No16 Davutpaşa

Doğan Reklam 2006 yılında kurulan açık hava reklam uygulamalarında, cephe giydirme ve dekorasyon alanında kullanılan malzemeleri toplamda 2000 m² kapalı alan deposunda satışını yapmaktadır. Doğan Reklam zengin ürün yelpazesi, düzenli depo ve stok çalışmalarıyla kurulduğu günden itibaren, müşterilerinin her türlü ihtiyacını büyük özveri ve titizlikle karşılamayı başarmıştır. Bunu, artan pazar talepleri ile açık bir şekilde göstermektedir. İş ahlakı, çalışma yöntemleri, müşteri memnuniyeti, zamanında ve doğru sevkiyat gibi olguları ilke edinmesi, firmamızı farklı kılan en önemli faktörlerden biridir. Müşteri potansiyelini şuana kadar müşteri referanslarıyla genişleten firmamız bunu kendine ilke edinmiş ve ''referansımız müşterilerimizdir'' sloganı ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Ürün çeşitliliği ve zenginliği bakımından da çok geniş yelpazeye sahip olan Doğan Reklam, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir yerden, ucuz, güvenli ve kolayca temin edebilmektedir.

Doğan Reklam uyguladığı fiyat politikası ve malzeme kalitesi bakımından reklam sektöründe lider konuma ulaşmıştır. Doğan Reklamı tercih eden ve firmamıza değer katan müşterilerimize uygun fiyatlı kaliteli malzeme sağlama garantisi vermek birinci vazifemizdir. Ürün çeşitliliği ve stok mevcudu, müşterilerimizin memnuniyetine yönelik yaklaşımlarla sektörün ihtiyaçlarına cevap veren aranılan bir firma olmamızı sağlamıştır

Kompozit Panel Folyo Vinil One Way Plexi Led Aydınlatma

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Doğan Reklam Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir