03122784007

Fethiye Mahallesi Ankara Lojistik Üssü A Blok N:64 KAZAN-ANKARA

Amacımız, Musterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini tatmin edecek kalitede, sürekli iyileşen hizmet sunmak, musterilerimizin ve ülkemizin ticari ve ekonomik hayatının gelişmesini sağlayıcı katkılarda bulunmaktır.

Bu amacın gerçekleşmesi için şirketimizin tüm hizmetlerinin belli bir kalite seviyesinde, günün ekonomik ve teknik ihtiyaçlarına en uygun biçimde gerçekleştirilmesi hedeflenmiştir. Hedefimize ulaşmak, kalite düzeyimizi gelişen teknoloji ve Musteri beklentileri doğrultusunda iyileştirmek için tüm bölümlerin aktivitelerinde Kalite Sistemi gereklilikleri esas olacaktır.

Kalite Sisteminin planlanması, gözetilmesi ve geliştirilmesi birinci derecede Yönetim Kurulunun ve Yönetim Temsilcisinin sorumluluğundadır. Yönetimin Temsilcisi problemlerin saptanması, düzeltilmesi için istek yapılması ve düzeltme sürecinin gözlenmesinde ve doğrulanmasında gerekli yetkilere sahiptir.

Organizasyonel bir değişiklik gerekiyor ise bu yetki Yönetim Kuruluna aittir. Kalite Sistemi ve Kalite Organizasyonu, Kalite El Kitabı ve Kalite Prosedürlerinde dokümante edilmiştir.

ankara nakliyat beton köşk elektrik malzemesi modüler hücre

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

DÖNMEZ NAKLİYAT Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir