0 232 374 5165

 

05332206884

Kazım Dirik Mah.169. Sok. No:1535040,

Dörtgen Dizayn İzmir’de Kurulu tüm Türkiye ye özel web projeleri, e-ticaret yazılımları, seo hizmeti, içerik danışmanlığı gibi sanal dünyanın imkanlarından faydalanmanızı sağlayan hizmetler veren bir firmadır.

Genç ve dinamik kadrosu ile günümüz online dünyasına her alanda hakim, işinde uzmanlaşmış kalifiye personelleriyle sizin kendinize biçtiğinizden çok daha fazlasını sunan bir ekip çalışması sunan bir markadır.

Markadır diyoruz; çünkü Dörtgen Dizayn ile iş yapmış proje geliştirmiş her müşterimiz sunduğumuz ayrıcalığın ve samimiyetin marka değerinden yararlanmıştır. Yaptığımız her işte, işinizi kendi işimiz bilerek tüm samimiyetimiz ile emek veriyoruz.

İzmir web tasarım ve İzmir e-ticaret yazılımları ile yazılım ve web proje ağına kattığı portföyleri ile marka değerini her geçen gün daha da arttırmaktadır. Web projesi yaptırma kararı almış olan tüm firmaların aradığı tüm teknik ve özel nitelikleri bünyesinde bulunduran ve gerçekleştirdiği her projeye mutlak memnuniyet imzası atan kurumsal bir firma ile çalışma beklentisinde iseniz sizleri bizimle tanışmaya bekleriz.

İş yapmak zorunda değilsiniz, sizinle tanışmak isteriz.
 

izmir web tasarım, web tasarım

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Dörtgen Dizayn Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir