232 459 54 00

2821 sokak No:20 1.Sanayi Sitesi Çamdibi

Kauçuk alanında Manisa O.S.B’de kurulu 4000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında, teknolojiyi yakından takip ederek oluşturduğu makine parkı ve laboratuarı ile 25 yıllık iş tecrübesini 15 yıllık üretici firma faaliyetiyle birleştiren Ege Kauçuk Ltd. Şti. sektörünün öncü ve yenilikçi bir kuruluşu haline gelmiştir.

  Kapasitesini ve ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırarak; müşterilerinin firmamıza daha hızlı ulaşabilmesini sağlamak amacıyla, İzmir 1. Sanayi Sitesinde Ege Soylu Kauçuk Plastik ve Endüstriyel Ürünler firmasını hizmete sunmuştur.

  Doğru ürün, doğru fiyat ve zamanında teslim ilkesiyle hareket eden firmamız Ege Soylu Kauçuk; kaliteden asla taviz vermeyerek piyasanın haklı güvenini kazanmıştır.

  Yıllara dayanan ciddi birikim ve deneyimini, endüstriyel malzemelere olan hakimiyetiyle birleştiren Ege Soylu Kauçuk, imalat sanayinin her koluna çözüm üreten, müşteri memnuniyeti odaklı ve aranan bir tedarikçi konumundadır.

  Sahip olduğu teknik bilgi ve teknolojik üstünlüğü mevcut standart ürünlerle sınırlamayıp, sanayinin ihtiyacına uygun çözüm önerileri ile müşterilerine satış öncesi ve sonrası kesintisiz destek olmayı kendine başlıca misyon olarak seçmiştir. .

  Vizyonumuz; tüm ekibimizle birlikte Türk Kauçuk Sanayisinin dünyada hak ettiği yeri alabilmesi için var gücümüzle çalışmaya devam etmektir.

lastik levha, yapışkanlı sünger bantlar, titreşim takozları, hortumlar, zemin döşeme ürünleri, sünge

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Ege Soylu Kauçuk Plastik ve Endüstriyel Ürünler Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir