02322747878

 

05355153842

Seyhan Mahallesi 655 Sokak No:7 Buca İzmir

Firmamız 2016 yılında ticaret hayatına başlamış olup 5 Ekim 2017 tarihinde 198816  ticaret sicil nosu ile Egemert Mühendislik İnşaat Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak Elektrik-Elektronik Mühendisi Murat Yaldız tarafından İzmir’de kurulmuştur. Firmamız Mühendislik Hizmetlerinin yanısıra İzmir’de Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yorgan Battaniye Yıkama, Perde Yıkama, Yerinde Halı Yıkama, Yatak Yıkama, Araç Koltuk Temizliği ve Overlok İşlemi hizmetlerini de vermektedir.

Firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenileyerek  bu işi hakkıyla yapma gayreti ve çabası içinde olan kurumsal bir firmadır. Amacımız para kazanmanın yanısıra bu işi Avrupa Standartlarına uygun şekilde yaparak firmamızı bu sektörde marka haline getirmektir. Bu işi önemsiyoruz. Çünkü her şeyin ilk adımının temizlik ve sağlık olduğunu biliyoruz. Teknolojik gelişmeler, iş ahlakı ve hijyenin öneminin farkında olan eğitim seviyesi yüksek bir kadro ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak ve bu farkı sizlere göstermek için hizmetinizdeyiz.

Hizmetimiz firmamızı sipariş için aramanız yada online talep formumuzu doldurup tarafımıza iletmeniz ile başlar. Halılarınızı evinizden alarak devam eder. Halılarınızı doğru ekipman, doğru deterjan ile tecrübemizi birleştirerek yıkar, kurutur ve tekrar sizlere teslim etmenin mutluluğu ile son bulur. EgeMert Halı Yıkama olarak; çalışma prensibimiz problemsiz olarak halılarınızı en iyi şekilde yıkayıp teslim etmektir. En önemli kazancımız mutlu ve aldığı hizmetten memnun müşterilerimizdir.

halı yıkama izmir,koltuk yıkama izmir, yerinde halı yıkama,perde yıkama izmir,overlok işlemi,yorgan

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

Egemert Halı Yıkama İzmir Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir