02165324809

İnkılap mh. Küçüksu cd No:115 Ümraniye/İstanbul

Eks Express Moto Kurye Firması   Kurye taşımacılığının özellikle 2006 yılı sonrasında oldukça hızlı bir şekilde gelişmiş olduğu ülkemizde, bugün her türlü taşımacılığı hızlı bir şekilde yapabiliyoruz. İnternetin de yaygınlaşması ile birlikte, alışverişlerimizin bir çoğunu internet üzerinden yapmaya başlamamız ve İstanbul'da aynı gün içerisinde satın almış olduğumuz ürünleri motorlu kuryeler ile teslim alabiliyoruz. Durum böyle olunca'da istediğimiz her an ve günün her saatinde acil kurye teslim almak ve ya da göndermek, çok daha kolay olabilmektedir. 

Bu kolaylıkları bizlere veren Eks Express Kurye firması sayesinde, moto kurye ihtiyacınızı sizde karşılamış olacaksınız. Kendi bünyesinde bulundurmuş olduğu motorlu kurye elemanları sayesinde, istediğiniz gibi taşımacılıkta kaliteyi yaşayabilecek ve her türlü acil göndermeniz gereken paketleri moto kurye güvencesi ile en hızlı şekilde adrese teslim ettirmiş olacaksınız. Böylelikle acil kurye için, taşımacılıkta devrim niteliğinde olan motorlu kurye elemanlarını tercih etmiş olacaksınız.  

 

 

Motorlu Kurye İle Paket Yollayın

 

İstanbul'u çok iyi bilen motorlu kurye elemanları, sizden teslim almış oldukları kurye paketlerini, hiç bir farklı adrese ulaştırmadan, direk olarak adrese teslim etmektedirler. Bu iş ortalama da bir saat ile uzaklık durumuna göre maksimum üç saat içerisinde yapılmaktadır. Genelde sizin talepleriniz ile birlikte, elemanların sizden paket alması ortalama 20 dakika sürmektedir. Kaliteli hizmetleri sizlere veren moto kurye firması sayesinde, kendi imkanlarınız ile yetiştirmeniz gereken acil kurye paketlerini, hem daha hızlı ve hemde moto kur

Acil Kurye, İstanbul Kurye

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

EKS Express Kurye Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir