03124402603

hoşdere cad. no: 170/2

İN-KA EL TİPİ BENZİNLİ SONDAJ KAROT SİSTEMLERİ İLE MERMER-TRAVERTEN-GRANİT-KROM-ANDEZİT-QUARTZ -KAYA VE TÜM SERT ZEMİNLERDE EL SONDAJ MAKİNESİ İLE SONDAJ KAROT UYGULAMALARI KOLAY -HIZLI -EKONOMİK. 

www.elsondaji.com     www.in-ka.com.tr     www.elsondaj.com 

İN-KA EL TİPİ SONDAJ KAROT MAKİNELERİNİN AVANTAJLARI VE KULLANIM ALANLARI
İN-KA el tipi benzinli sondaj karot makineleri, bir ön tespit sistemidir.  El tipi karotlu sondaj makineleri ;yatırım yapılması planlanan mermer ve taş ocaklarında, maden ocaklarında, dekapaj –hafriyat,inşaat,gölet,baraj sahalarında, zemin etüdü çalışmalarında, arama- kurtarma , su arama/tespiti  çalışmalarında, inşaat yapı denetim uygulamalarında, enerji santrallerinin inşaa edileceği arazilerde, değerli maden tespit edilmesi işlerinde ve jeolojik araştırmalarda kullanılır.
Karotlu el tipi benzinli sondaj makinelerinin en büyük avantajı ; insan tarafından taşınabilir - portatif ve nakliyesinin çok kolay olmasının (örnek olarak : 20 metre boyunda motorlu setler binek bir aracın bagajına rahatlıkla sığmaktadır) yanı sıra el sondaj makinelerinin   kullanımı çok kolaydır, el karot makinelerinin  herkes tarafından çalıştırılabilmesi, sondaj karot (numune alma) uygulamalarında maksimum iki kişinin ( personel/operatör) uygulama yapılacak sondaj alanında bulunması yeterlidir.
İN-KA taşınabilir/portatif el tipi sondaj karot sistemleri ile mermer ve maden sahalarında ,numune alma uygulamaları , renk-çatlaklık- tenör ve malzeme kalitesi ayna yüksekliği gibi tespitlerin gerçekleştirilmesi el tipi benzinli sondaj karot makineleri ile çok ekonomik ve hızlıdır.
Karotlu el tipi sondaj makineleri benzin motorlu olduğu için ,çalışma esnasında elektrik-batarya ve/veya başka bir enerjiye ihtiyaç duymaz, her t&uu

el tipi sondaj karot makinesi,el sondajı, el sondaj,benzinli hilti,

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

İN-KA YAPI TAAHHÜT Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir