0326 6134566

 

05321736670

Çay Mahallesi, Raif Paşa Cad. No:96/B Hatay/İskenderun

Elektronik sektörünün öncülerinden olan firmamız  Hatay / İskenderun hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana elektronik malzeme sektöründe hizmet vermektedir.

Sürekli güncellenen teknoloji ile uydu alıcısı uydu sistemleri, solar enerji sistemleri, seslendirme, ağ çözümleri, bilgisayar oem ürünleri üzerine satış yapmaktadır.

İthalattan son satış noktasına "Kaliteli Ürün Uygun Fiyat” prensibiyle yola çıkan firmamız, 20.000’e yakın ürün çeşidi, ile son yıllardaki teknolojik altyapı yatırımlarıyla sektördeki firmaların her ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde hizmet verebilen bir firma konumuna gelmiştir.
Elektromix, Elektronik ve Elektrik Dünyası olarak bilinen, elektrik ve elektronik muhtelif malzemelerin satışının gerçekleştiği online elektrik  elektronik mağazadır. Online mağazamızda, elektrik ve elektronik harici başka hiç bir malzeme bulunmamakla beraber, siz kullanıcılarımız için, kullanımı kolay ve kategorisel olarak ayrılmıştır.
Elektromix Dijital e-ticaret dünyasına yeni adım atmakla beraber,  bir çok çeşiti ile kullananıcıların, istekleri doğrultusunda ürün yelpazesini günden güne gelişmekte ve geliştirmektedir.

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç

Elektromix Store Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir