02166903430

 

05307708398

Acıbadem Mah. Çeçen Sok.No:19Allmondhill Sitesi A kapısı Üsküdar/ İstanbul 34660

Elemental Wellness Acıbadem Almondhill’ de 6 bin metrekarelik alan üzerine kurulmuş sağlıklı yaşam ve spor kompleksidir.
 
Yoğun hayat temposu içinde kaybolduğunuzu düşünüyorsanız, yorgun bedenlere enerji yüklemesi yapmak için kurulmuş bu tesiste, uzman hocaların da desteği ile içinizdeki gücü ve yaşam coşkusunu yeniden keşfedebilirsiniz.
 
Burada geçirdiğiniz zamanda sadece kompleks sınırları içinde mutlu olmakla kalmayacaksınız; Elemental Wellness’in sizi daha sağlıklı kılan ve mutluluk veren her aktivitesi sayesinde günlük hayatınızda da daha pozitif ve aktif bir kişiye dönüştüğünüzü göreceksiniz.
 
Elemental Wellness’ta; olimpik standartlarda 2 adet squash kortu, kapalı basketbol ve voleybol sahası, Elemental Spa & Pilates, yarı olimpik havuz, Gusto Restaurant, Vitamin Bar, Kids Club, jakuzi, sauna, buhar odası, Forma Store, özel soyunma odaları, güneşlenme bölümü, açık ve kapalı otopark bulunmaktadır.
 
Yogadan aerobiğe, dans derslerinden squasha, her yaşa ve kişiye uygun spor çeşitleri ve aktivitelerin olduğu doğal yaşam alanımızda özel dinlenme bölümlerinde dilediğiniz zaman istirahat de edebilirsiniz.
 
Tesisimiz herkesi en geniş zaman aralığında kucaklayabilmek adına hafta içi; 06:00 – 24:00 saatleri arasında; hafta sonu ise 08:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 
 

spor

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Elemental Wellness Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir