0216 592 50 66

 

0533 792 50 66

Adil mahallesi, Ekol caddesi, Cesaret sokak, No:4 Cennet Apartmanı Sultanbeyli- İstanbul

2005 yılından günümüze Emin Akustik adıyla faaliyetlerine başlayan  Emin Akustk İnşaat. Sanayi. ve Ticaret. Limited Şirketi; inşaat-gayrimenkul, yapı kimyasalları ve ses izolasyonu,ses yalıtımı    sektörlerinde yatırımlar yapmaktadır. 

Emin Akustik olarak olumsuz ses etkilerini bulunduğumuz ortamdan yok etmek amacıyla çalışmalarımızı ilerletmekteyiz. Ses etkilerini bulunduğunuz ortamda kontrol altına alabilmek, yok etmek amacıyla uygulama, ses yalıtım ürünleri üretim ve satışını yapmaktayız. Modern teknoloji ve profesyonel, %100 çözüm sunan uygulamalarımız ile tüm faliyetlerimizde öne müşteri memnuniyetini dayanı hizmet sunmaktaayız. Firmamız Ses Yalıtımı ve yalıtımda kullanılan Ses Yalıtım Malzemeleri ve en sık tercih edilen ses izolasyon malzemesi olan Akustik Sünger Fiyatları hakkında bilgi için ilgili bağlantılara tıklaya bilirsiniz.Kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla ses yalıtımı, akustik düzenleme ve ses izolasyon uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.emirakustik.com.tr adresimizi ziyaret edebilir. İnternet adresimize girerek iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp ürün ve hizmet bilgisi talep edebilirsiniz.

Yumurta sünger ses yalıtımında en sık tercih edilen akustik sünger çeşitidir.  Bu ürünü temin etmek için yapmanız gereken hemen firmanın emirakustik.com.tr İnternet adresine gitmek ve buradan firma yetkilileri ile irtibat kurmak olmalıdır. 

piramit sünger , bondex sünger, ses yalıtım bariyeri gibi pek çok akustik sünger  ve daha fazla ses yalıtım ürünleri ihtiyacınızı güvenli ve hızlı bir şekilde, aynı gün kargo sağlıyor ve profesyoneller.
"Her türlü ses problemlerinize kesin çözüm için E

emin akustik, ses yalıtımı, ses yalıtım malzemeleri, ses izolasyonu, ses izolasyon malzemeleri, akus

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Emin Akustik Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir