2322282727

Yeşillik Caddesi No : 6 / B Karabağlar İZMİR

2004’te tüketiciye en dogru hizmet modeli olan magazacılıgı seçen Ervada Mobilya, bu süreçte Izmir’de alısveris merkezlerindeki magazalarında binlerce müsteriye hizmet etmistir. 2003’lü yıllarda internetin hayal edilemeyen bir şekilde,zaman ve mekân farkı gözetmeksizin ilerleyisi, onu yaşam şeklimizin merkezine yerlestirdi.

Bu hızlı degisim hem fiziksel hem de zihinsel sınırları ortadan kaldırdı, neredeyse internetsiz bir yaşam düşünülemez oldu. Teknolojiye sahip olmanın ve kullanmanın kolaylasması internet kullanımı ve kültürünün yaygınlaşmasını saglarken, güvenlik alanındaki gelismeler ve yine internetin sagladıgı sınırsız ve anında bilgi paylasımı,

Online satısa olan güveni arttırdı. Büyük şehirlerde yaşanan zamansızlık, küçük sehirlerde arzın eksikligi karsısında bulundugumuz yerden tüm ürünleri inceleyerek, karsılastırarak ve arastırarak alısveris yapabilme ayrıcalıgı online satışın payını inanılmaz bir hızla artırdı ve bu büyüme katlanarak devam etmektedir.

Perakende magazacılıgında kazanılan tecrübe, kurulan güçlü ve uzun vadeli tedarikçi iliskilerinin yanı sıra, 2009 yılında e-ticaret için dogru ortamın olusması Ervada Mobilya dogmasını saglamıstır

Merkezini Izmir’de bulunan Ervada Mobilya ve hazırlıkların ardından sadece online satış ile e-ticaret markaları ile devam etme kararı aldı.Bu alandaki ıs gelistirme çalısmalarını ve yatırımlarını artırarak devam ettirmektedir.

Ervada Mobilya geçmisten gelen tecrübeyle tüketicinin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyor. Magazalardaki güler yüzlü ve sıcak hizmetini internet üzerinde de hissettiriyor.

Satıs öncesive satıs sonrası tüm asamala

mobilya izmir

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Ervada Mobilya İzmir Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir