05530500384

anadolu sanayi horozluhan mah reşadiye sokak no 21

Duvar inşasında modern yöntemlerin başında elbette beton kalıbı uygulamaları gelmektedir. Eskiden aylar süren binaların ve diğer yapıların günler içerisinde mucizevi biçimde ortaya çıkmasını sağlayan da bu modern teknolojinin bizzat kendisidir.  Eskiden duvar kalıbı çok az başvurulan bir yöntemdi, zira gerek kalıbın hazırlanması gerekse harcın tedariki birer sorun olarak maliyetleri hayli yükseltmekteydi. Oysa günümüzde beton kalıbı olarak, hazır ürünler kullanılmaktadır. Metal ürünler ile imal edilen modern kalıplar, pek çok projede kullanılabilmekte olan modüler ekipmanlardır. Ayrıca günümüzde hazır beton firmaları da hızla desenli beton kalıbı sunmakta ve süreç marjinal biçimde kısalmaktadır. Dolayısı ile maliyetler de hatırı sayılır ölçüde kısalmaktadır.

Tabii beton kalıbı yalnızca yapılarda değil, her türlü döküm beton uygulamasında kullanılabilir. İhtiyaca uygun biçimde üretilecek farklı ebatlarda kalıplarla, dilerseniz kendi tasarımınız olan beton bahçe duvarı da üretebilirsiniz.

Günümüzde güvenlik her alanın başlıca ihtiyaçları arasındadır. Her sitenin bir sınır duvarı bulunur, bunun yanı sıra elbette herhangi bir amaçla bahçe duvarı yaptırılması da söz konusu olmaktadır. Ne amaçla olursa olsun bahçe duvarı inşaatlarında beton kullanmak, en azından duvarın bir kısmı için zorunluluktur. Zira, çit ve tel örgü ile inşa edilen duvarların mukavemeti çok fazla olmayıp, güvenlik bakımından bir etkileri olduğundan söz etmek doğru olmayacaktır. Oysa beton ile inşa edilecek duvarların, insan kabiliyeti ile aşılması mümkün değildir. Ancak yıkıcı ekipman kullanılması gerekecektir. Zira beton d

beton kalıpları,duvar kalıpları,bahçe duvar kalıpları,desenli duvar kalıpları,duvar kalıp modelleri

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Eti Beton Kaliplari Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir