0312 354 35 74

 

0542 353 35 74

Ostim Organize Sanayi Bölgesi Ahi Evran Caddesi 18/56

ETİAŞ İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ

Dünya çapında kalitesi ve kullanım avantajlarını kanıtlamış, her biri alanında birer marka olan iş güvenliği malzemeleri'nin herkes için kolaylıkla ve uygun fiyatlarla ulaşılabilir olması için sürekli çalışmaktayız.

Ülkemizde ve hedef alanımız içerisinde bulunan diğer dünya ülkelerinde ihtiyaç duyulan, çalışanın ve kullanıcının taleplerini, ihtiyaçlarını en iyi bir şekilde karşılayan iş güvenliği ekipmanlarını üretim ve tedarik işlemlerini en kısa ve en kabul edilebilir bir şekilde karşılamak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Tedarik sisteminin karşılanmasında kusursuz bir hizmet anlayışımızın oluşmasındaki temel neden tabikide bünyemizde eğitim almış uzman ekibimizin sayesindedir.Bu bağlamda iş güvenliği alanında da kendimizi eğitmekten ve geliştirmekten geri durmayacağımızı belirtmek isteriz.

Firmamız; 

İş ayakkabısı, Gaz Maskesi, Toz Maskesi, İş Gözlüğü, İş Eldiveni, Kulak Koruyucu, Baret vb. Kişisel Koruyucu Donanımlar üzerine geniş stok hacmiyle kullanıcılara hızlı bir şekilde yanıt vermektedir.

Ayrıca ETİAŞ olarak Yüksekte Çalışma Ekipmanları üreten bir firmayız.

Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri, Uzatma Halatı, Can Halatı, Şok Emici Halat, Yaşam Hattı, Kask gibi ürünlerde en profesyonel cevaplar firmamız tarafından verilmektedir.

Bunun yanında inşaatlarda ve yüksekten düşme riski olan bütün alanlarda kullanılan Güvenlik Ağı veya Güvenlik Filesi olarakda adlandırılan Düşüş Durdurma Ağı üretimi yapmaktayız.

Gelişimimizde, büyümemizde, ekonomiye katkımızda ve iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerimizde bizi bu seviyeye getiren, bize güvenen, b

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

ETİAŞ İş Güvenliği Malzemeleri Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir